About us

FM BRAVO

FM BRAVO Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnych mebli skrzyniowych z wieloletnim doświadczeniem. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie, produkcja odbywa się w zakładzie w Szczytnie, gdzie zatrudnionych jest blisko 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość wyrobów, takich jak meblościanki, sypialnie, jadalnie, meble dziecięce i biurowe.

Charakteryzują się one funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem. W produkcji wykorzystujemy do tego wysokiej jakości certyfikowane materiały, które są przyjazne dla środowiska. FM BRAVO oferuje przede wszystkim modele opracowane przez własnych projektantów, ale produkuje też meble na indywidualne zamówienia kontrahentów.

Firma jest jedną z nielicznych, która zajmuje się produkcją mebli montowanych. Ciekawy i nowoczesny design w połączeniu z jakością sprawiają ,że meble cieszą się uznaniem w wielu krajach.

FMBRAVO bierze także aktywny udział w Targach meblowych ,min. Poznaniu, Kolonii.

Roczna sprzedaż wynosi ponad 120 mln złotych. Większość produkcji FM BRAVO trafia za granicę, głównie na rynki krajów Unii Europejskiej. Największymi odbiorcami są klienci z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

About us

Produkty FM BRAVO były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursie magazynu Meble Plus za Produkt Roku oraz nagrodą Złotego Struga na MTP.