About us

FM BRAVO

FM BRAVO Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnych mebli skrzyniowych z wieloletnim doświadczeniem. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie, produkcja odbywa się w zakładzie w Szczytnie, gdzie zatrudnionych jest blisko 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość wyrobów, takich jak meblościanki, sypialnie, jadalnie, meble dziecięce i biurowe.

Charakteryzują się one funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem. W produkcji wykorzystujemy do tego wysokiej jakości certyfikowane materiały, które są przyjazne dla środowiska, również te z certyfikatem FSC. FM BRAVO oferuje przede wszystkim modele opracowane przez własnych projektantów, ale produkuje też meble na indywidualne zamówienia kontrahentów.

Firma jest jedną z nielicznych, która zajmuje się produkcją mebli montowanych. Ciekawy i nowoczesny design w połączeniu z jakością sprawiają ,że meble cieszą się uznaniem w wielu krajach.

FMBRAVO bierze także aktywny udział w Targach meblowych ,min. Poznaniu, Kolonii.

Roczna sprzedaż wynosi ponad 120 mln złotych. Większość produkcji FM BRAVO trafia za granicę, głównie na rynki krajów Unii Europejskiej. Największymi odbiorcami są klienci z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

About us

Produkty FM BRAVO były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursie magazynu Meble Plus za Produkt Roku oraz nagrodą Złotego Struga na MTP.